Ігор Смешко розповів про авторитаризм влади, енергетичний колапс, втому Заходу від корупції в Україні та розслідування смерті Полякова (відео)

Голова Політичної партії «Сила і Честь», ексголова СБУ, ексначальник Головного управління розвідки Міноборони України, ексзаступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, доктор технічних наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Надзвичайний і Повноважний Посол України, генерал — полковник Ігор Смешко у програм і  «ХАРД З ВЛАЩЕНКО» 12 вересня висловився про такі важливі питання як: авторитаризм влади, галопуючу корупцію, енергетичний колапс, кадрову політику, втому Заходу від корупції в Україні та розслідування смерті нардепа Антона Полякова.

За його словами, влада йде до авторитаризму в країні та направляє на це інформаційну політику. 

Також політик наголосив, що у нашій державі галопує корупція, а Захід через це просто втомився від України, яку захоплює корупція.

Прокоментував Смешко і теперішні ціни на газ у країні, а також колапс в енергетиці та відсутність у державі обліку власного газовидобутку. 

“Відповідає за це Кабмін і та політсила, яка його призначає. І за це має відповідати і президент. Хто заважає монобільшості ухвалити нарешті закон “По Єдину державну систему моніторингу енергоресурсів та тарифів”? – зазначив політик. – Уряд просто  зацікавлений у корупційних схемах”. 

Також голова політичної партії «Сила і Честь» оцінив роботу спецслужб та правоохоронних органів у нашій державі.

“На сьогодні це система, в яку прийшли люди по партійних квотах, кумівству, по кланово-відданому принципу і роботу їхню ніхто не контролює”, – зазначив політик. І так охарактеризував кадрову політику влади:

“Лідер несе політичну відповідальність за тих, кого він приводить до влади. Адже представники вищої політичної влади в країні, яких призначила перша особа держави, отримують доступ до стратегічних рішень, кадрів, ресурсів, фінансів. Більше того – вони використовують час свого народу, тому якщо нема поліпшення у різних сферах життя у країні, це означає, що вони вкрадають майбутнє у свого народу”.

“Якщо ж кадровий резерв відсутній, то чому ви йшли у владу? Відтак, якщо ми не повернемо професіоналів у владу – на Україну чекає криза інститутів влади і руйнування держави”, – переконаний Ігор Смешко.

При цьому він так висловився про ситуацію із розслідуванням гибелі народного депутата України Антона Полякова:

“Правоохоронні органи не повинні були оприлюднювати деталі розслідування, адже це може вплинути на розслідування. Натомість це правило порушили і почали озвучувати політичні заяви, які не підкріплені деталями. А це все перешкоджає неупередженому рослідуванню. Тому це більше нагадує ховання кінців у воду, а не упереджене розслідування”.

До того ж Смешко наголосив, що в Україні триває падіння внутрішньої безпеки.

“Чинна авторитарно-кланова систему, яка Зеленський отримав у спадок, йому сподобалась, тому йде погіршення кадрового підбору керівництва спецслужб, правоохоронних органів. Бачимо руйнацію і непрофесіоналізм, адже кадри  вирішують все, а ця політсила не була готова до влади і зараз призначає людей, які безвідповідальні і не є екпертами у своїх напрямках діяльності”.

Також політик наголосив: “Наша партія зараз дуже сильно розвивається і, за даними соцдосліджень, «Сила і Честь» проходить до парламенту”. 

Більше дивіться у відео.

Нагадаємо: