Кадиров заявив, що на місці Путіна “давно б забрав Україну”

Очільник Чечні Рамзан Кадиров заявив, що на місці Володимира Путіна “давно забрав би Україну” і “навів там порядок”, у Кремлі на це відповіли, що основи зовнішньої політики РФ формує не він, а президент.

Про це повідомляють РБКРИА Новости.

Я якби був замість президента, я давно забрав би Україну, направив би туди війська, навів би порядок. Якщо божевільні, продажні люди стоять на чолі держави і через це держава загрожує безпеці нашої держави, то ми повинні мовчати, чи що?”, – заявив Кадиров.

Крім цього, Кадиров додав, що якби Росія не зупинила у Сирії “цих шайтанів”, то сьогодні “у нас би вбивали людей”. На його думку, те саме стосується і України, “тому треба вживати запобіжні заходи”.

У Кремлі на це відповіли, що основи зовнішньої політики Росії, до якої входить і Чечня, формує президент, і що Кадиров, як будь-який інший громадянин, має право висунути свою кандидатуру на майбутніх виборах президента РФ.

“Хочу нагадати, що основу зовнішньої політики Російської Федерації формулює глава російської держави. І, на нашу загальну радість, главою російської держави, куди як суб’єкт входить Чеченська Республіка, є Володимир Володимирович Путін.

Як і всі росіяни, Рамзан Кадиров може висунути свою кандидатуру на наступних президентських виборах. Це право закріплено в конституції у кожного громадянина Російської Федерації певного віку”, – відповів прессекретар Путін Дмитро Пєсков.

Нагадаємо: