ЗМІ заявили, що у Киви знайшли купу золота й картину, на якій він в образі Муссоліні (відео)

Під час обшуків у будинку нардепа від ОПЗЖ Іллі Киви виявили купу золота та картину, на якій він зображений в образі італійського фашистського диктатора Беніто Муссоліні.

Про це було вказано в розслідуванні Bihus Info.

Джерела журналістів серед правоохоронців розповіли, що виявили в будинку Киви в ході нещодавніх обшуків.

Зокрема, у народного депутата знайшли майже десяток злитків золота на суму понад 1 мільйон гривень.

Крім того,за джерелами журналістів у правоохоронних органах, у будинку Киви знайшли готівкою понад 1,1 мільйон гривень і понад 500 тисяч доларів, а також більше 300 тисяч гривень в автомобілі.

Жодної з цих сум грошей та коштовностей немає в декларації народного депутата.

Одна з віднайдених картин під час обшуків, на якій Медведчук, Рабінович та Кива зорбажені в образі головних героїв радянського фільму

Одна з віднайдених картин під час обшуків, на якій Медведчук, Рабінович та Кива зорбажені в образі головних героїв радянського фільму “Кавказька полоненка”

Журналістам-розслідувачам вдалося також побачити дві картини, які раніше продавала на своїй facebook-cторінці керівниця проросійського видання “Страна.юа” Світлана Крюкова. На одній із картин Кива зображений в образі італійського фашистського диктатора Беніто Муссоліні. На іншій – Кива разом зі своїми однопартійцями Віктором Медведчуком та Вадимом Рабіновичем зображені в образі головних персонажів радянського фільму “Кавказька полонянка”

Нагадаємо:

Кива вважає себе борцем із сучасним фашизмом та нацизмом. Неодноразово він говорив, що “ненавидить фашизм і завжди буде боротися з ним”.

Що було раніше:

21 листопада журналісти-розслідувачі дізналися, що Кива живе в незадекларованому маєтку під Києвом, який коштує більше 21 мільйонів гривень.

P.s.

Розслідувачі Bihus Info видалили відео про обшуки у будинку народного депутата від партії “Опозиційна платформа – За життя” Іллі Киви через фото зі сторонньої справи.

Про це йдеться у відео журналіста Дениса Бігуса.

“Ми помилились, довірившись джерелу, і приносимо вибачення підписникам.

Вперше за 8 років в редакції помилка такого масштабу, що інакше, ніж факап її не назвати.

Приносимо величезні вибачення всім нашим глядачам і колегам з інших ЗМІ, які поширили цю новину”, – заявив Бігус.

За словами Бігуса, журналісти довірилися джерелу у правоохоронних органах і додали у матеріал надані ним знімки.

Згодом виявилося, що серед наданого матеріалу, є фото із іншої справи, тому і все розслідування не відповідає дійсності.

Читайте також: