«Ми пройдемо в парламент без олігархів»: Ігор Смешко зустрівся з виборцями у Львові (відео)

Лідер політичної партії «Сила і честь» Ігор Смешко відвідав Львів та зустрівся із однопартійцями і прихильниками його політсили. Під час виступу він порушував багато актуальних питань, серед яких сучасний стан держави, економіка, проблеми уряду та фінансування партії «СІЧ».

Про це інформує кореспондент ІА «ПІКА».

«Ситуація в країні сьогодні є дуже загрозливою для державності України та інституцій нашої держави. Економіка руйнується, природні ресурси розкрадаються, а збідніння населення вже є загрозою нашій національній безпеці. Проблеми тарифів та власності на розподільчі системи газопостачання – нами було порушено безліч актуальних питань», – заявив Ігор Смешко.

Політик також розповів, що якщо Кабмін не може покращити ряд ключових показників у державі, то він повинен піти у відставку.

«Ми послідовно виступаємо за те, щоб культура, наука, освіта, економіка, армія, система охорони здоров’я, система екології та демографія покращувались в Україні. Це ті показники, за якими кожен уряд повинен звітувати хоча б раз на рік. Якщо ці показники не зростають, то політична сила, яка формувала той уряд, має піти з політики і від влади», – пояснив Смешко.

Крім того, лідер партії «Сила і честь» зауважив, що вона вже сьогодні має високі рейтинги, незважаючи на те, що за нею не стоять жодні олігархічні клани.

«Ми вже зараз маємо хороший парламентський рейтинг і за нами не стоять олігархи. Ми не маємо їхніх ресурсів, не володіємо ЗМІ, але ми обов’язково будемо у Верховній Раді та впевнені, що велич України буде повернена. Наша партія зробить все для цього можливе», – сказав він.

Голова Львівської міської організації політичної партії «Сила і честь» Василь Ільків розповів, чому Львів готовий підтримати Ігоря Смешка і долучитись до його команди.

«Ігор Смешко вже багато зробив для України. Його партія – молода, а він сам – лідер з великої букви. Ігор Смешко пропагує розвиток економічної складової і ставить собі за приклад Липинського та Скоропадського, які також відстоювали інтереси українців та української нації», – сказав він.

«Для мене честь бути у Львові і покласти квіти до пам’ятників моїх земляків – Тараса Шевченка та В’ячеслава Чорновола. Вони були неоконсерваторами – це ті люди, які поважають і сповідують вікові цінності нашого народу та з повагою ставляться до історії. Ми усі впевнені, що не знаючи нашого минулого, ми не зможемо будувати прекрасного майбутнього», – підсумував Ігор Смешко.

Нагадаємо:

Читайте також: