На кого росія може обміняти захисників Маріуполя? Відповідь політолога

Політичний аналітик Олександр Кочетков розповів, чи обміняє росія і на кого захисників Маріуполя.

Про це він сказав у коментарі ІА «ПІКА».

Зазначимо: Заступник глави МЗС Росії Андрій Руденко допустив обговорення з Україною обміну захисників Маріуполя.

За словами експерта, всі важливі для Росії питання вирішує персонально одна людина – «бункерний фюрер» володимир путін. Зокрема, все, що  стосується наступу чи відступу армії рф, а також обміну військовослужбовців.

«Якщо путіну, зважаючи на певні його контакти зі США, вигідно, аби цей обмін відбувся, то так і буде. При цьому йому абсолютно байдуже,  кого на кого міняти. Якщо ж очільнику рф це буде невигідно, Україна нічого не вдіє і будь-які гуманні та розумні пропозиції з українського боку просто будуть ігнорувати», – сказав Кочетков.

Ексклюзивні новини у нашому Телеграм-каналі! ! Приєднуйтесь! https://t.me/pika_net_ua

При цьому варіант, що наших захисників Маріуполя обміняють на Віктора Медведчука, за словами експерта, просто фантастичний, адже кум путіна очільнику росії вже не цікавий. Натомість у російського суспільства цей обмін викликатиме невдоволення.

«Однак може відбутися обмін захисників Маріуполя на військовослужбовців росії, перш за все офіцерів та льотчиків. Зараз щодо цього також тривають перемовини між сторонами. При цьому у цьому обмінному пакеті може бути і вищезгаданий Медведчук», – резюмував політичний експерт.

Більше ексклюзивних новин читайте за посиланням: