Один із українських міністрів вже написав заяву на звільнення – Арахамія

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Роман Абрамовський подав у вісдтавку.

Про це очільник фракції Слуга народу Давид Арахамія розповів під час брифінґу, пише ЕП.

“Я його бачив, що він написав заяву – я заходив якраз до голови (Верховної Ради – ЕП), і він виходив”, – розповів Арахамія.

У відповідь на запитання журналістів він зазначив, що міністр написав заяву “за власним бажанням”.

Раніше голова партії Слуга народу та перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко розповів, що”можливо, один із міністрів напише заяву сьогодні (19 жовтня – ЕП)”. Припускалося, що йдеться про міністра довкілля Абрамовського.

За даними ЕП, голосувати відставку міністра планують у четвер, 21 жовтня.

Також на хвилі ротацій у Кабінеті Міністрів у команді влади обговорюється звільнення першого віцепрем’єра-міністра економіки Олексія Любченка.

Про це повідомили джерела ЕП у фракції “Слуги народу”.

Співрозмовники зазначили, що великі ротації відбудуться через тиждень наприкінці жовтня. Наразі обговорюються на звільнення такі кандидати:

  • Олексій Любченко, перший віцепрем’єр-міністр економіки, ексочільник Податкової служби;
  • Олег Уруський, віцепрем’єр-міністр стратегічних галузей промисловості.

Крім того, у фракції багато питань до роботи міністра оборони Андрія Тарана та міністерки соцполітики Марини Лазебної. Та наразі їм шукають заміну.

Щодо інформації про можливу відставку міністра довкілля Романа Абрамовського, у понеділок, 18 жовтня, “Слуги” обговорювали свої претензії до нього на фракції.

Згодом перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко розповів, що “можливо, один із міністрів напише заяву сьогодні (19 жовтня – ЕП)”. Він не назвав, про кого саме йдеться. Водночас джерела УП в Кабміні розповіли, що цього тижня заяву напише Абрамовський.

Важливо зазначити, що кілька джерел в Кабміні не змогли підтвердити УП, кого будуть звільняти, адже “постійно все змінюється і все приймається в Офісі президента”.

Один із членів Зе-команди, який має стосунок до уряду, заявив, що “поки рішення не озвучено, все може бути”. Тобто все стане зрозуміло у день, коли будуть звільняти – до того моменту все може змінитися.

Більше економічних новин читайте за посиланням: