Рейтинг політичних партій: відрив між “Слугою народу” і “ЄС” скоротився

Станом на зараз найбільшу підтримку виборців має партія “Слуга народу”. Проте за останній місяць партія експрезидента “ЄС” трохи наростила рейтинг і відстає від неї на 4% серед тих, хто визначився з вибором.

Про це вказано у дослідженні Центру Разумкова, проведеного 11-17 листопада.

Якби найближчим часом відбувалися вибори до ВРУ, за партію “Слуга народу” віддали б свій голос 15% усіх опитаних або 23% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за яку партію голосуватиме.

За партію “Європейська солідарність” готові віддати свій голос відповідно 12% і 19% опитаних, за партію “Опозиційна платформа – За життя” – відповідно 9% і 13%, за ВО “Батьківщина” – відповідно 7% і 9%.

Партію Дмитра Разумкова готові підтримати 5% опитаних і 7% тих, хто визначився, партію “Сила і честь” – відповідно 4% і 6%, партію “Українська стратегія Гройсмана” – відповідно 3% і 4%, партію “Наші” – відповідно 3% і 4%.

ВО “Свобода” могли б підтримати 2% опитаних і 3,5% тих, хто визначився, “Радикальну партію Олега Ляшка” – відповідно 2,5% і 3%, “Партію Сергія Притули” – відповідно 2% і 2%, партію “Громадянська позиція” – відповідно 1% і 1,5%, партію “УДАР Віталія Кличка” – відповідно 1% і 1%, “Партію Шарія” – відповідно 1% і 1%.

За кожну з інших політичних сил проголосували б менше 1% виборців.

 

Порівняно з жовтнем 2021 року на статистично значущому рівні зросла електоральна підтримка партії “Європейська солідарність” (з 10% до 12% серед усіх опитаних) та ВО “Свобода” (з 1% до 2%). Рівень електоральної підтримки інших політичних партій не змінився на статистично значущому рівні.

Нагадаємо: