Канада запровадила санкції проти російських чиновників

Санкції проти організаторів виборів у Криму та ОРДЛО: підсумки засідання РНБО

У п’ятницю, 17 вересня, відбулося чергове засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому головував Президент України Володимир Зеленський.

Про це повідомляє “Обозреватель“.

На засіданні серед іншого було введено санкції проти організаторів проведення виборів в російську Держдуму на окупованих територіях Донбасу і в Криму.

Нагадаємо, що 10 вересня Кабінет міністрів виніс на узгодження Ради новий санкційний список. У ньому 24 юридичних та 6 фізичних осіб, які причетні до будівництва Кримського моста, організації повідомлення окупованого Росією Криму та незаконного перепланування паркових територій або об’єктів культурної спадщини в Севастополі.

Під обмежувальні заходи потрапили 53 члени територіальних виборчих комісій, 33 кандидати в депутати Держдуми і сім посадових осіб ФСБ, які причетні до отруєння російського опозиціонера Олексія Навального.

Санкції, які серед іншого передбачають блокування активів і заборону на в’їзд в Україну, пропонувалося ввести на п’ять років.

Крім того, президент Володимир Зеленський ухвалив рішення про збільшення фінансування сектора безпеки і оборони до 319 мільярдів гривень у 2022-му році.

За словами Данілова, військовим і правоохоронцям підвищать грошове забезпечення і виділять гроші на придбання житла ветеранам АТО.

Більше цікавих новин читайте за посиланням: