Зеленський, РНБО, Данілов

РНБО затвердила перший за часи незалежності план оборони України

РНБО за вперше за роки Незалежності затвердила план оборони України.

Про це 15 жовтня під час брифінгу розповів секретар РНБО Олексій Данілов.

Він наголосив, що в плані оборони України чітко прописано, які органи повинні долучатись до захисту держави та якою є їхня роль.

“Вперше за історію сучасної країни було затверджено План оборони України. Це – великий документ, над яким працювали майже два роки, який чітко дає відповіді перед тими викликами, які сьогодні є в Україні. Це – фундаментальний документ”, – сказав Данілов.

Крім того, повідомив секретар РНБО, у документі чітко прописано, в яких ситуаціях які органи мають бути задіяні і як вони повинні співпрацювати один з одним. Також там зазначається, в який спосіб в таких ситуаціях долучаються представники територіальної оборони, пише УП.

Доповнено: Пізніше у коментарі програмі “Свобода слова Савіка Шустера” Данілов розповів, що План оборони України є цілком таємним документом і стосується дій у разі “військової ситуації” в країні.

“Це буде відбуватися саме в час, якщо, не дай боже, у нас буде військова ситуація”, – сказав він.

За словами Данілова, “президент дав доручення, буде обов’язково проведене велике навчання з цього приводу”.

“Вперше за часи незалежності України є план нашої оборони, де є повна взаємодія всіх органів, це не стосується тільки військових, це стосується всіх органів центральної виконавчої влади, всієї місцевої влади, це стосується застосування того закону, який ми влітку прийняли – Закон про національний супротив, там всі ці компоненти зведені в єдину систему координат”, – зазначив він.

Більше політичних новин читайте за посиланням: