Розкол посилюється: частина депутатів “Голосу” виходить з партії

Нардеп Олександра Устінова стверджує, що більшість народних обранців не братимуть участі у з’їзді партії “Голос” 29 липня та покидають політсилу.

Про це Устінова написала в Facebook.

“Finita la commedia або з’їзд “Голосу” сьогодні, як чергова профанація керівництва та цементування контролю  Кіри Рудик над партією. Більшість народних депутатів не братимуть участі у з’їзді партії “Голос” та покидають партію”, – зазначила вона.

За словами Устінової, керівництво в особі Кіри Рудик та контрольована нею політична рада партії  штучно створили умови, за яких 75% партійців та місцевих депутатів не будуть представлені на з’їзді. З’їзд формувався виходячи не з кількості партійців та депутатів, представлених у місцевих громадах, а за лояльністю до керівництва.

“Голосу” більше не існує як партії, за якою стояли потужні команди та осередки. Тепер це партія імені однієї людини – Кіри Рудик, яка (партія) існує виключно на папері”, – наголошує Устінова.

Свій допис нардеп підкріпила фото заяви про вихід із партії.

 

Таку ж заяву виклав народний депутат Ярослав Юрчишин.

“Українська правда” поцікавилась позицією керівництва партії “Голос” і отримала наступну відповідь: “Усі подробиці будуть о 15:30 на пресконференції”.

Зазначимо, 29 липня має відбутися закритий з’їзд політичної партії “Голос”. Журналістів запрошено на пресконференцію в агенції “Інтерфакс-Україна”.

До слова, частина “Голосу” звинуватила Кіру Рудик в узурпації влади в партії.

Більше політичних новин читайте за посиланням: