Суддю Чауса знайшли у селі на Вінниччині (фото)

Екссуддю Миколу Чауса, якого в квітні 2021 роки викрали невідомі, виявили у селі на Вінниччині.

Про це розповідають Цензор.НЕТ з посиланням на джерело у правоохоронних органах, також адвокат Чауса, поліція Вінницької області, джерела у правохоронних органах у коментарі “Українській правді”, “Слідство.Інфо” з посиланням на голову Мазурівської сільської ради Валерія Груньківського.

Пряма мова Груньківсього: “Він прийшов в шортах, весь брудний був, і з голим торсом. Він голодний був, ми йому їсти дали”.

Деталі:  За словами Груньківського, Чаус сам прийшов до будівлі Мазурівської сільради, він розповів, що його викрали. Якийсь час суддя перебував у сільраді, де його нагодували. Після цього, за словами сільського голови, приїхали співробітники СБУ і забрали Чауса із собою.

Цензор.НЕТ також оприлюднив фото Чауса в одній білизні, вказавши, що знімок зробили у сільраді.

Адвокат Чауса Олександр Вишневий підтвердив “Українській правді”, що на фото суддя Чаус.

Водночас Вишневий не зміг повідомити, де наразі перебуває його клієнт.

Адвокат планує зв’язатися з дружиною Чауса, яка зараз у Молдові. За його словами, якщо інформація підтвердиться, доведеться відправлятися на Вінниччину.

У поліції Вінницької області УП повідомили, що в них “ніякої інформації немає, поліція цю справу не розслідує”.

Водночас джерела “Української правди” у правоохоронних органах підтверджують, що Чауса знайшли у селі на Вінниччині. За словами співрозмовника УП, до поліції звернувся староста.

У Національному бюро розслідувань закликали передати детективам підозрюваного екссуддю Миколу Чауса, якого виявили у селі на Вінниччині.

Нагадаємо:

У 2017 році Чаус незаконно перетнув кордон Молдови і попросив політичного притулку.

Йому відмовили, але він оскаржив рішення влади в суді. Зараз справу розглядає Вища судова палата.

Раніше ми інформували: