Країни, в яких руйнуються традиції і символи Державності, зникають, – Ігор Смешко

Країни, в яких руйнуються традиції і символи Державності, зникають. Є державні посади, зневага до яких, є зневагою до Держави і Народу. Прямий шлях – до іх руйнації і втрати Незалежності.

Про це на своїй сторінці на “Фейсбуці” написав голова Політичної партії «Сила і Честь», ексголова СБУ, ексначальник Головного управління розвідки Міноборони України, ексзаступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, доктор технічних наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Надзвичайний і Повноважний Посол України, генерал – полковник Ігор Смешко.

Помилка у зайнятті цих посад – є обоюдною. Того, хто переоцінив свої сили, або лукаво використовав брак політичної культури і досвіду Народу для отримання влади. Для якої, можливо, був неготовий. Але влада ніколи, випадково у руки подібних людей не попадає. Співавтор – народ. « Кожний народ заслуговує ту владу, яку має».

Злочини беззаперечно мають каратися. Не покаранні злочини – породжують лавину інших.

Але це стосується дійсних злочинів, які є доведені Прозорим Судом, Законом і сприйняті більшосттю громадян, як Справедливість. Чим вище державна посада, тім більш доказовим, ретельно перевіреним і суспільно зрозумілим мають бути Судові Докази і Судові Вироки.

Інакше, – це політичне переслідування і страх втратити влади перед лицем більш достойних її.

Це – руйнація власної історії, вікових традицій і закону Держави – із неповагою до вищого представницького мандату в країні. Що є ще більш важким злочином проти Державнгсті, Незалежності і майбутнього власного Народу.

Читайте також: