Росія початком агресії проти України підписала собі смертний вирок – Ігор Смешко (відео)

Росія початком агресії проти України де-факто підписала собі смертний вирок. Вона відкрила “скриньку Пандори”, адже 140 мільйонів не можуть завоювати 40 мільйонів.

Про це заявив голова Політичної партії «Сила і Честь», ексголова СБУ, ексначальник Головного управління розвідки Міноборони України, ексзаступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, доктор технічних наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Надзвичайний і Повноважний Посол України, генерал – полковник Ігор Смешко в програмі «ВЕРЕСЕНЬ в гостях у Миколи Вересня.

“Увійти можна, окупувати територію можна – а як вийти з цієї ситуації? В Афганістані – найпотужніша армія світу (там був контингент до 100 тисяч), три трильйони було витрачено, озброїли військо на 60 мільярдів – і що?!.. У нас до 55-го року найбільша армія тих часів, радянська, не могла здолати опір УПА в Західній Україні. Тобто, виграти війну у нас неможливо. І там також це розуміють, там не дурні. Але чи краще від цього нам буде тоді, коли раптом цар прийме рішення (а ми своєю слабкістю його спровокуємо) і війна перейде в активну фазу, і ми будемо атаковані за всіма правилами, із застосуванням військово-космічних сил? Ми повинні до цього готуватися? Ми повинні своєю силою виключити цей варіант?”, – зазначив політик.

І додав: “До 2005 року у нас була Тузла , тоді теж була потужна армія (російська) – і що?! Негайно були підняті у повітря літаки, близько 35 літаків, почалися навчання, одразу по лінії спеціальних служб ми зв’язалися з Кремлем і повідомили, що ми негайно застосовуємо Будапештський меморандум – скликаємо, відповідно до будапештського меморандуму, консультації з країнами-гарантами. Справа у професіоналізмі!”.

Крім того, нагадав Ігор Смешко, ми успадкували більш ніж мільйонну армію, а озброєння і техніки було – ще декілька мільйонів озброїти.

“До 2005 року наше військо було абсолютно боєздатним і могло дати відсіч. А потім… Комісія Верховної Ради, яка досліджувала стан справ у 2016 році, показала динаміку, коли почали знімати бойові бригади протиповітряної оборони (найкращі!) і продавати за безцінь, коли почали продавати полки авіаційні, коли масово почали продавати танки. До 2006 року у нас був профіцит озброєння і техніки згідно з планами застосування…”, – резюмував він.

Читайте також: