Мусимо готуватися до десятиліть конфронтації з Росією – Столтенберг

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг побоюється поширення російської агресії на інші країни. Він закликав країни Альянсу готуватися до десятиліть конфронтації з Росією.

Про це пише ntv.

Генсек нагадав, що Північноатлантичний альянс «не шукає війни з Росією». При цьому він вважає, що членам НАТО потрібно підготуватися до потенційного протистояння з Москвою, яке може тривати десятиліттями. Крім того, Столтенберг вкотре закликав союзників швидше розвивати збройову промисловість.

«Якщо Путін переможе в Україні, немає гарантії, що російська агресія не пошириться на інші країни. Найкращий захист зараз – підтримати Україну та інвестувати у військовий потенціал НАТО. Стримування працює, лише якщо воно викликає довіру», – наголосив генсек.

Він попередив, що російський диктатор Володимир Путін готує економіку своєї країни до тривалої війни, тому НАТО потрібно активізувати зусилля.

«Оскільки Росія спрямовує всю свою економіку на війну, ми також повинні зробити більше для нашої безпеки», – запропонував Столтенберг.