“Обирайте з професіоналів та без впливу олігархів”: Ігор Смешко звернувся до мешканців Карлівки на Полтавщині (відео)

Голова політичної партії «Сила і Честь» Ігор Смешко закликав обирати новий склад Карлівської міськради Полтавської області з професіоналів та без впливу олігархів.

Так, політик записав відповідне звернення.

“Дорогі Карлівчани!

31 жовтня Ви будете обирати новий склад Карлівської міської ради.

Ваш вибір визначатиме долю Вашої громади на найближчі 4 роки. Саме від нього залежить: чи будуть освітлені Ваші вулиці, чи будуть відремонтовані у місті і в селах дороги, чи матимуть Ваші діти якісні умови для навчання у школі, чи зможуть Ваші батьки розраховувати на доступну і кваліфіковану медичну допомогу?

Сьогодні не в столиці, і не в Полтаві, а саме у Вашій рідній Карлівці вирішуватиметься більшість цих життєво-важливих питань.
Я не можу зробити правильний вибір за Вас.

Але маю честь відрекомендувати Вам команду від нашої партії «Сила і Честь», яка не зрадить Вас і не підведе.

Це кандидати від Карлівського міського осередку нашої партії: професійні, порядні та патріотичні люди. Вони мешкають серед Вас і знають проблеми і турботи Вашої рідної громади. Це аграрії, виробничники, управлінці, які створили робочі місця для людей, справно сплачують податки до бюджету Вашої громади і щиро допомагають своїм землякам. Це Володимир Сидоров, Володимир Литвин, Юрій Ткачов, Людмила Теслюк, Світлана Тимошенко, Микола Олексієнко, Володимир Мусяк, Леонід Гончар та інші порядні і гідні люди.

Вони, як і всі у нашій партії, не пов’язані з жодними олігархами чи неофеодальними клановими групами. А тому працюватимуть в інтересах Вашої громади і кожного із Вас.

Вірю – з ними Ваша громада матиме гідне майбутнє! Годі марнославства і популізму, настав час патріотичних професіоналів у владі! Підтримайте гідних! Оберіть Сильних і Чесних!”, – сказав політик.

До відома:

Вибори до Карлівської міської ради відбудуться у неділю, 31 жовтня 2021 року.

До міської ради балотується 16 партій.

Політична партія “Сила і Честь” має №2 у бюлетені.
Партію представляють 26 кандидатів – це відомі аграрії, працівники реального сектору економіки, управлінці, це – представники малого та середнього бізнесу, які створюють робочі місця для земляків, сплачують податки до місцевого бюджету, допомагають школам, дитсадкам, лікарням, землякам, які потребують уваги та підтримки та мають досвід управляння в межах громад (ОТГ).