Печерський суд розпочав розгляд справи Медведчука про домашній арешт (відео)

Нардеп від ОПЗЖ Віктор Медведчук 8 липня прибув до будівлі Печерського районного суду української столиці для розгляду питання про запобіжний захід. Зараз він перебуває під цілодобовим домашнім арештом.

Про це інформує “РБК-Україна”, транслюючи засідання в режимі онлайн.

Останній запобіжний захід щодо Медведчука закінчується 9 липня і судді мають ухвалити рішення про його продовження або зміну.

Сам політик заявив перед початком засідання, що причин для продовження домашнього арешту в суддів немає.

Сам політик заявив перед початком засідання, що причин для продовження домашнього арешту у суддів немає. Слідом за своїм лідером в суд прибули політичні соратники.

Адвокати політика озвучили клопотання про відводи прокуророві Руслану Іжуку і слідчого судді Сергію Вовку. Назвали прокурора “упередженим”, суддю – “підконтрольним стороні обвинувачення”.

Суд оголосив перерву, щоб ввести дані про відвід судді Сергія Вовка у справі для розгляду відповідного клопотання в автоматичну систему розподілу суддів. Після цього засідання продовжиться.

Захисту Медведчука відмовили у відводі другого судді. Звинувачення стверджує, що захист нардепа намагається відводами затягнути процес.

Раніше ми інформували: