Порошенко заявив, що не опиниться за ґратами (відео)

Експрезидент, лідер “ЄС” Петро Порошенко, якого підозрюють у держзраді, упевнений, що не опиниться за ґратами і готується до приїзду в Україну 17 січня.

Про це Порошенко сказав в інтерв’ю телеканалу “Настоящее время“.

Порошенко заявив, що повертається в Україну не захищатись від президента Володимира Зеленського, а захищати країну.

У нього запитали, як він уявляє собі боротьбу з-за ґрат, на що п’ятий президент відповів, що він не опиниться за ґратами – на це не вистачить ні духу, ні сил, ні волі, маючи на увазі, ймовірно, самого Зеленського.

“Я не опинюся за ґратами, не вистачить ні духу, ні сили, ні волі.

Послухайте, я ж таки п’ятий президент, я не можу не повернутися і зрадити мільйони та мільйони голосів, які були віддані за мене і мою команду і у 2014-му, і у 2019 році. Я не можу не повернутись, бо зараз саме з нашою командою велика кількість людей пов’язує свої надії на майбутнє.

І ті зміни, що відбулися у соціологічних опитуваннях, в електоральному середовищі, показують, що наша політична сила випередила Зеленського, випередила “слуг народу” і на сьогодні це ще одна причина, чому Зеленський діє таким чином: тому що він хоче за прикладом 2012 року прибрати із парламентських виборів свого основного конкурента.

Ми йому такий подарунок не зробимо, тому що ключова позиція: він має пояснити суспільству, у чому полягає державна зрада Порошенка”, – заявив Порошенко.

Нагадаємо:

Читайте також:

Підозра Порошенку: квиток в один кінець?