Голова Бюро міжнародної політики президента Польщі Марчин Пшидач заявив, що Кароль Навроцький не отримав запрошення на Конференцію з відновлення України, яка відбудеться цього тижня у Гданську.
Про це повідомляє агентство PAP.
Пшидача запитали про можливу участь президента Навроцького у заході “Конференція з відновлення України” – зустрічі лідерів країн, що підтримують Україну, а також міністрів, інвесторів та представників компаній, зацікавлених в інвестуванні у відновлення України, яка відбудеться 25-26 червня в Гданську.
У відповідь той зазначив, що Навроцький не отримав запрошення на конференцію в Гданську.
Він додав, що, наскільки йому відомо, запрошення закордонним партнерам на цей захід спільно надсилали прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск і президент України Володимир Зеленський.
“Президента не запросили, тому він не збирається відвідувати захід, на який його не запросив прем’єр-міністр Дональд Туск. Жоден із підлеглих йому посадовців також не збирається туди їхати через відсутність запрошень,” – повідомив Пшидач.
Він також висловив надію, що під час цьогорічного заходу Туск зосередиться на “інтересах Польщі, а не лише на зборі коштів для Володимира Зеленського”




