Президенти України та Грузії обговорили протидію РФ та і COVID-паспорти (фото, відео)

23 червня в Маріїнському палаці у столиці України відбулася офіційна зустріч лідерів нашої держави Володимира Зеленського та Грузії Саломе Зурабішвілі.

Про це інформує пресслужба ОП.

Детально про візит розповідає “Обозреватель”.

11:02 – Президент Грузії Саломе Зурабішвілі прибула в Маріїнський палац на зустріч із Володимиром Зеленським.

Територія навколо палацу огороджена парканом. Її охороняють співробітники Управління держохорони та Нацгвардія. В рамках візиту Зурабішвілі також зустрінеться з прем’єр-міністром Денисом Шмигаль і спікером Верховної ради Дмитром Разумковим, передає Telegram-канал “Pavlovsky”.

11:25 – Зурабішвілі та Зеленський підійшли до почесного караулу, президент Грузії вітала військових на українському, словами “Слава Україні”.

11:45 – президенти представили членів офіційних делегацій і почали переговори в форматі тет-а-тет.

Проходження у почесної варти.
На ганку Маріїнського палацу.

12:35 – Зеленський і Зурабішвілі вийшли до журналістів для спільної пресконференції. Український президент відразу подякував грузинській лідерці за підтримку суверенітету і визнання Криму окупованою територією.

12:45 – “Чорне море має бути безпечною акваторії. Ми прагнемо посилити взаємодію між нашими країнами … Сподіваюся, що незабаром ми побачимо певний прогрес”, – вказала Зурабішвілі.

12:55 – лідери зійшлися на тому, що необхідно посилити координацію у сфері міжлюдських контактів та туризму, особливо в умовах пандемії. На порядку денному взаємне визнання документів про вакцинацію, яка максимально спростить перетин кордону громадянами обох наших країн.