“рф давно мріє відкрити в Україні другий фронт – з Польщею або з Угорщиною”: експерт розповів про ймовірність

Угорщина активно підтримує росію, адже вона ледь не єдина країна Європи, яка хоче якогось катаклізму, аби переглянути свої кордони.

Про це в інтерв’ю ІА “ПІКА”  розповів Політтехнолог Тарас Загородній.

“Адже після Тріанонського миру 1920 року (Тріанонський договір — мирний договір, укладений 4 червня 1920 року між союзними державами Антанти у Першій світовій війні та Королівством Угорщина. Остання погодилася на значні обмеження та втрату територій, у тому числі Закарпаття та усієї Словаччини на користь Чехословацької республіки. У 1920-1930-х pp. угорські ревізіоністські кола домагалися скасування Тріанонського договору і повернення втрачених земель до «Великої Угорщини» – ред.) Угорщина втратила 2/3 своїх історичних земель, на яких компактно мешкали угорці. З того часу вся політика Угорщини звелась до того, щоб або зберегти вплив на цих територіях, або повернути їх. Вони навіть у Другу світову війну влізли у ролі союзників Гітлера, аби повернули свої території”, – уточнив експерт.

І додав: “Зараз Орбан повністю підтримує таку політику. До речі, в Угорщини територіальні конфлікти не тільки з Україною, а й з Румунією, яка отримала тоді більшість території Угорщини і де мешкає приблизно 1 млн угорців. Також в угорців конфлікти з Хорватією, Сербією та Словаччиною”.

Що до України, не виключено, вважає Загородній, що Угорщина не просто знала про прийдешній напад рф на Україну, а ще й планувала відірвати від України землі, на які давно претендує. При цьому ця ситуація в інтересах росії, яка давно мріє відкрити в Україні другий фронт: чи з Польщею, чи то з Угорщиною. І ймовірність, я вважаю, таки існує.

  • Які є причини?

“Україна не є членом НАТО, на відміну від окремих вищезгаданих країн. Адже, як тільки угорці сунуться в Румунію, Словаччину чи Хорватію, то відразу «по шапці» отримають від  американців. По-друге: ми не стежили за тим, в якому стані перебуває угорська армія. Натомість, що цікаво: її суттєво модернізували протягом останніх восьми років”, – резюмував політтехнолог.

Більше читайте в інтерв’ю за посиланням: «Угорщина хотіла «ввести війська в Україну» і переозброїла армію»