«СіЧ» – це не політпроект-одноденка, а партія із багаторічними традиціями – політексперт

«СіЧ» – це не політпроект-одноденка, а партія із багаторічними традиціями.

Про це ІА «ПІКА» розповів політичний експерт Олександр Мусієнко.

“Я думаю, що Ігор Смешко та його «Сила і Честь» будуть завойовувати електорат шляхом конструктивних рішень для покращення і вдосконалення суспільного становища в державі, зовнішньої та внутрішньої політики. Тобто, це будуть реальні професійні й прагматичні рішення”, – зауважив політексперт.

Також, за словами, Мусієнка, Смешко орієнтується на інтелігентного та інтелектуального виборця, а такий не «поведеться» на популізм.

“Електорат «СіЧі» – це свідома професійна інтелігенція. Це люди, які прагнуть до певних знань, інформації, її аналізу та систематизації. Тобто, це освічений та розумний виборець із різних регіонів України, як східних, так і західних. Поряд із цим, це також і люди, які мають досвід у промисловості, на заводах, на інженерно-технічних посадах тощо. Фактично, це інтелігенція та розумні робітники”, – додав політексперт.

І резюмував: “Я вважаю, що зараз українське суспільство має запит на свідомих професійних політиків та управлінців, які мають певний досвід та пропонують конкретні рішення. Саме такими є політики й лідер партії «Сила і честь» і, на мій погляд, вони гідні того, аби рухатись до представництва в українському парламенті”.

Більше читайте тут: “Смешко-Гройсман-Разумков: «фатальний трикутник».