У Путіна звинуватили Зеленського у підтримці істерики

Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков вважає неприйнятною “істерику”, яку нібито нагнітають навколо скупчення російських військ біля кордону з Україною англосаксонські та українські ЗМІ, а також президент України Володимир Зеленський.

Про це Пєсков сказав у коментарі ТАСС.

“Ця істерика, яка зараз нагнітається в англосаксонських ЗМІ, в українських ЗМІ і підтримується українськими політиками на чолі з главою держави, ми вважаємо її абсолютно неприйнятною”, – заявив він.

Коментуючи висловлювання Зеленського про те, що президент РФ Володимир Путін “має публічно сказати” про відсутність планів нападу на Україну, Пєсков заявив: “Самі твердження про те, що Росія на когось збирається наступати, і закиди на адресу Росії в тому плані, що Росія якось агресивно поводиться, абсолютно безпідставні й невірні по суті”.

“Ми побоюємося, ми вже говорили, що це нагнітання може бути спробою приховати власну підготовку [України] щодо силового вирішення проблеми Донбасу. Це було б повним божевіллям”, – заявив Пєсков.

Він також стверджує, що “Росія не готувала, не готує і не готуватиме жодних наступів ні на кого”.

“Росія – абсолютно миролюбна країна, яка зацікавлена ​​у добрих відносинах зі своїми сусідами”, – запевнив представник Кремля.

При цьому він залишив без відповіді питання про нібито переданий через президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана список на обмін утримуваними особами.

“Список – без коментарів”, – сказав він, відповідаючи на запитання, чи отримано цей документ російською стороною.

Читайте також: