В Україні повинні конкурувати не «політичні обличчя», а програми партій, направлені на зміни в країні на краще — Ігор Смешко

Голова політичної партії «Сила і Честь», ексначальник Головного управління розвідки Міноборони України, ексзаступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, доктор технічних наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Надзвичайний і Повноважний Посол України, генерал — полковник Ігор Смешко прокоментував на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук бачення конкуренції в сучасному політикумі від першого заступника Голови Верховної Ради Олександра Корнієнка.

Віцеспікер в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна», зокрема, висловився, що у «партій рейтинг є – так, о’кей, але під цей рейтинг треба ще провести кампанію, її виграти і потрапити до парламенту», а також що «Разумков, Смешко та Гройсман конкуруватимуть один з одним на виборах до Ради». Олександр Корнієнко також заявив: «Ми (політична партія «Слуга народу» — ред.) теж хочемо перезавантажитись і привести до парламенту максимум адекватних людей і якась, напевно, перетасовка, хто більш підходящий, буде..».

Відповідаючи на це, Ігор Смешко зазначив, що «Політичні Програми Партій мають ґрунтуватися на перевірених часом науково обґрунтованих Ідеологіях розвитку суспільства, а також конкурувати стратегії і тактики ідеологічних партій, спрямовані на практичне втілення їх Політичних Програм — у життя».

Крім цього політик нагадав: «Партія «Сила і Честь» понад 10 років послідовно працює над розбудовою ідеології нео-консерватизму для побудови в Україні конституційної демократії. На минулих виборах у Верховну Раду України за нею проголосувало більше мільйона виборців. Вона не змогла пройти в парламент лише через неможливості захистити здобуті, без підтримки олігархів і адмінресурсу, результати голосування за неї у ЦВК».

Ігор Смешко також підкреслив, що «будучими спадкоємцями ідей і послідовниками ідеологічних напрацювань творця сучасного українського консерватизму В’ячеслава Липинського і практичної діяльності Павла Скоропадського» на сьогодні партія має «багато років діючу Програму Нео-Консервативної Партії та понад 650 депутатів в місцевих радах, які вже працюють над втіленням її у життя».

Читайте також: