“Якісь пранкери”: Порошенко пояснив емоційну втечу від слідчих ДБР

Підозрюваний у держзраді експрезидент України нардеп Петро Порошенко пояснив свою емоційну поведінку при спробі вручення повістки про виклик на допит: мовляв не був упевнений, що то слідчі ДБР, а не пранкери.

Про це Порошенко заявив в інтерв’ю УП.

Перебуваючи на борту літака, яким Порошенко 17 січня повернувся в Україну, УП записала інтерв’ю, і поцікавилася зокрема, чи не шкодує експрезидент про свою надто емоційну реакцію.

“Ні, не шкодую аж ніяк, тому що це абсолютно викривлена позиція. В нас була дуже дивна позиція водія, тому що ми дійсно запізнювалися на зустріч. Мій помічник мав сідати в іншу машину, і так було заплановано заздалегідь. Водія чомусь переклинило, і ми півтори хвилини не їхали. І, звичайно, це не передбачалося для інших вух. Я вибачився перед водієм. Він не може пояснити, чому його переклинило, він злякався.

Я можу вам сказати, що мій помічник і охорона сказали, що там, на виході, стояли якісь пранкери, блогери. І я точно не знав, що це ДБР. Вони почали кричати, коли ми де-факто вже почали рухатись. І я не був налаштований спілкуватись з замовниками подібних справ”, – заявив Порошенко.

Нагадаємо:

17 грудня 2021 року слідчі Державного бюро розслідувань спробували вручити Порошенку повістку про виклик на допит, однак він сів у своє авто та поїхав геть.

На записі ДБР видно, як слідчі йдуть до Порошенка з повісткою, а він сідає в машину і кричить водієві російською мовою: “Поехали, ё.. твою мать!”.

Раніше ми писали:

Читайте також:

Підозра Порошенку: квиток в один кінець?