“За нас ніхто воювати не буде”: Смешко розповів про підтримку України Заходом

Голова політичної партії «Сила і Честь», ексголова СБУ, ексначальник Головного управління розвідки Міноборони України, ексзаступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, доктор технічних наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Надзвичайний і Повноважний Посол України, генерал – полковник Ігор Смешко заявив, що Захід зараз починає підтримувати Україну серйозною дипломатичною риторикою, навіть французи. І це прекрасно. Але варто пам’ятати, що воювати за нас ніхто не буде.

Про це Ігор Смешко сказав в авторській програмі “ХАРД З ВЛАЩЕНКО”.

Зазначимо, Росія сконцентрувала понад 92 тис. військовослужбовців біля кордонів з Україною і готується атакувати до кінця січня–початку лютого.

“Треба зараз вже готувати економіку країни, армію, ЗСУ до можливих варіантів, що ми будемо без союзників проти конкретного супротивника в конкретних умовах з конкретною конфігурацією сил”, – наголосив Смешко.

І додав, що на сьогодні треба ставити питання, що в Україні потрібна осучаснена протиповітряна оборона, бо чинна може не вистояти, а також мобільні тактичні і стратегіні резерви.

Також Ігор Смешко у програмі розповів про:

  • – роль Офісу Президента у справі вагнерівців;
  • – Чому не передаються матеріали першого етапу спецоперації у Гаагу?
  • – про провал кадрової політики влади; – про війну між воєнною розвідкою та СБУ. Президент повинен отримувати інформацію з альтернативних джерел;
  • – Вагнергейт – це козир Путіну перед перемовинами з Байденом;
  • – чи існує компроміс щодо Донбасу?
  • – реформа СБУ; – часові паралелі історії та сьогодення; – як погіршився стан економіки України за останні 8 років? Що з цим робити?

Читайте також: