Зеленський хоче давати 20 років за контрабанду: Данілов розкрив деталі

Глава Української держави Володимир Зеленський ініціює введення покарання у вигляді 20 років позбавлення волі за контрабанду.

Про це розповів секретар РНБО Олексій Данілов у коментарі програмі “Свобода слова Савіка Шустера”15 жовтня.

Президент наполягає, що на законодавчому рівні має бути вирішено питання, коли люди за ці злочини (контрабанду – ред.) мають відправлятися до в’язниці. Сьогодні у нас занадто ліберальне законодавство.

Президент сьогодні (під час засідання РНБО – ред.) дав доручення, в який спосіб на законодавчому рівні зробити так, щоб ці люди відправлялися до в’язниці. Більше того, він каже – 20 років треба за це давати. Я це підтримую”, – розповів Данілов.

Він також анонсував, що “певні особи втратять свої посади” в рамках боротьби з контрабандою.

“Це настільки складна спадщина, система побудована. Це такий спрут, з яким вкрай складно боротися. Вони всі один одного знають, вони там роками. І коли ми взяли когось за хвіст, це як гідра – у нього виростає новий хвіст”, – розповів секретар РНБО про складність боротьби з контрабандою.

Що передувало:

Після засідання РНБО у п’ятницю Данілов заявив, що внаслідок боротьби з контрабандою надходження до бюджету збільшилися на 47 мільярдів гривень, однак контрабанда все ще існує, і люди, які перебувають під санкціями, продовжують свою діяльність.

Нагадаємо:

ДБР проводить обшуки на Винниківській тютюновій фабриці біля Львова (фото, відео)

Читайте також: