Лукашенко заявив, що біженцям на польському кордоні постачали зброю з України

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що біженцям на польсько-білоруському кордоні видавали контрабандну зброю з території нашої держави.

Про це інформує білоруська провладна новинна агенція “БЕЛТА” з посиланням на інтерв’ю Лукашенка російському пропагандисту Дмитру Кисєльову.

Лукашенко заявляє, що біженцям на польському кордоні хотіли “підкинути” контрабандну зброю з України, щоби спровокувати військовий конфлікт з Польщею.

Білоруські правоохоронці, за його словами, фіксували безліч випадків незаконного перевезення вогнепальної зброї з України до Білорусі ще під час президентських виборів у 2020 році. Лукашенко вважає, що так хотіли спровокувати теракти в країні та його фізичне знищення.

“Вся решта (зброї – ред.) йшла через український кордон. І почалось це до біженців (початок листопада 2021 року – ред.) І ми вже показували по телебаченню ці схрони, затримували людей”, – заявив Лукашенко.

Самопроголошений президент Білорусі додав, що трапився один випадок перетину зброї з Донбасу через російсько-білоруський кордон.

Нагадаємо: