Смешко розповів, у якому разі Україна зможе успішно протистояти збройному нападу Росії (відео)

Путін – диктатор і якщо він не зможе продати як перемогу наступ на Захід – він спробує отримати перемогу будь-яким чином. Дестабілізуючи ситуацію в Україні зокрема.

Про це заявив у великому інтерв’ю голова політичної партії “Сила і Честь” Ігор Смешко у програмі Народ проти з Наташею Влащенко, пише ІА “ПІКА”.

“У Росії все підготовлено до силового варіанту розвитку подій: армія, особливо військово-космічні сили РФ – готові завдати удару по Україні. Але для свого народу Володимиру Путіну треба подати усе так, що це інвестиція у велич Росії”, – заявив політик.

І додав, що до повномасштабної війни з Україною готові й самі росіяни: 50% населення країни вважають, що в їхніх проблемах винні США і НАТО, а 15% – звинувачують у всіх бідах Україну.

“Пропаганда постійно дає картинку, що Україна і Росія – один народ, вони не можуть побудувати державу, там нацисти прийшли до влади. Пропагандистська машина підготувала усе для можливого вторгнення. Як про Україну говорять на перших каналах – я нічого подібного не бачив навіть у хроніках Геббельса. Навіть там підбирали більше слова, ніж зараз Росія”, – зазначив Смешко.

Також, за його словами, Україна зможе успішно протистояти збройному нападу Росії, якщо влада негайно зупинить масштабну корупцію і зверне увагу на розбудову армії та економіки.

“Інформаційна політика має бути наступальною, нам потрібно перейти на бік навіть нашого опонента, але з нашою точкою зору”, – резюмував політик.

Раніше ми писали: