Суд дозволив затримати Порошенка, в Офісі генпрокурора хочуть його арешту – ЗМІ

В Офісі генпрокурора підписали клопотання про арешт експрезидента Петра Порошенка, а Печерський суд Києва дозволив затримати Порошенка, щоб доставити його в суд для обрання запобіжного заходу.

Про це повідомили поінформований співрозмовник УП у правоохоронних органах, прессекретар Печерського суду столиці Віталій Чергавий у коментарі УП,адвокати Порошенка під час брифінгу. 

Журналістам “Української правди” підтвердили, що в офісі генпрокурора підписали клопотання про арешт Порошенка.

Крім того, джерело підтвердило, що Печерський суд Києва дозволив його затримати, щоб доставити Порошенка в суд та обрати запобіжний захід.

Водночас, спікер суду Чергавий відмовився коментувати інформацію. Також він не зміг підтвердити, чи спростувати, чи було засідання у суді.

За його словами, подібні засідання таємні і проходять у закритому режимі.

“На сьогодні робочий день уже закінчився і я не маю технічної можливості перевірити інформацію про засідання”, – уточнив Чергавий.

У пресслужбах СБУ і ДБР “Українській правді” вказали, що не мають інформації про суд та клопотання і порадили звернутись в ОГП.

“Українська правда” звернулася за коментарями до пресслужби Офісу генпрокура, самої генпрокурорки Ірини Венедіктової, її заступника Олексія Симоненка, але ніхто з них не відповів.

Адвокати п’ятого президента Ігор Головань та Ілля Новіков розповіли 24 грудня, що не мають достовірної інформації про обрання Порошенку запобіжного заходу.

За словами Голованя, за законом про подібні дії щодо нардепа мають повідомити голову парламенту протягом доби.

“Нам не відомо, чи суд Печерський, чи ще якийсь прийняв якесь рішення щодо арешту Петра Порошенка. Ми орієнтуємося на інформацію в ЗМІ… Достовірно лише знаємо те, що таке рішення не відбувалося в присутності адвокатів Порошенка”, – заявив Новіков.

Нагадаємо:

Читайте також:

Підозра Порошенку: квиток в один кінець?