Суд про запобіжний захід Порошенку перенесли на 19 січня

Печерський суд Києва, який обирає запобіжний захід експрезиденту Петру Порошенку за підозрою у держзраді та сприянні терористичним організаціям, переніс засідання на 19 січня.

Про це інформує УП.

Головуючий суддя, котрий обирає запобіжний захід Порошенку, Олексій Соколов пробув у нарадчій кімнаті 5 годин.

Після цього представник суду повідомив, що вихід судді із нарадчої кімнати і оголошення резулятивної частини рішення відбудеться 19 січня о 14.00.

Порошенко і його прихильники, котрі чекали на рішення, здивувалися інформацією про перенесення засідання і лише зазначили, що нова дата припадає на Водохреща.

Політик в оточенні нардепів “ЄС” та адвокатів покинув суд і пішов “до людей”, котрі весь день стояли біля будівлі на підтримку Порошенка.

Наостанок Порошенко подякував активістам і сказав, що чекає на їхню підтримку біля суду 19 січня.

Сторона обвинувачення клопотала про запобіжний захід у вигляді арешту з альтернативою внесення застави в 1 мільярд гривень. Прокурори зазначали, що Порошенко може тиснути на свідків, перешкоджати слідству, приховувати докази.

Сам Порошенко в інтерв’ю УП розповів, що будь-який запобіжний захід щодо нього буде соромом для України: “Це перешкоджання моїй політичній діяльності як всередині країни, так і закордоном”.

Раніше ми писали:

Читайте також:

Підозра Порошенку: квиток в один кінець?