У Смешка є своя команда і чітка стратегія, тому його рейтинг буде лише зростати, – політик

Ігор Смешко вже має свою чітку стратегію – на відміну від Дмитра Разумкова.

Про це заявив у коментарі для ІА «ПІКА» в. о. заступника голови Львівської міської організації ПП «Сила і честь» Руслан Данилюк, порівнюючи шанси Ігоря Смешка та Дмитра Разумкова на наступних парламентських виборах.

«Ігор Смешко вже давно йде своїм шляхом, тому не бачу підстав очікувати, що тут щось радикально зміниться. У нього є своя команда, своє бачення перспектив і розвитку, свій підхід та зв’язки для того, щоб повністю реалізувати політичну стратегію. Це вже не перші його вибори, тому я переконаний, що рейтинг Смешка буде лише зростати із часом», – пояснив Руслан Данилюк.

Також, політик вважає, що рейтинги Дмитра Разумкова можуть як злетіти, так і впасти до виборів.

«А що стосується Дмитра Разумкова, то наразі його рейтинг базується на антирейтингу Володимира Зеленського, а це також додатковий ризик. Перед виборами з’являться нові політичні проекти, які відберуть частину виборців у новоспеченої партії Разумкова. Натомість Смешко має свій електорат, який є менш залежним від таких змін. І ще один важливий момент: наша партія, на відміну від майже усіх інших політсил та політпроектів-одноденок, має чітку ідеологію, яка грунтується на консерватизмі та християнських цінностях», – додав він.

Більше детально читайте тут: Смешко VS Разумков: досвід та стабільність чи молодість та інертність?”