У вищому військово-політичному керівництві України майже немає людей з вищою профільною освітою – Смешко

Голова політичної партії «Сила і Честь», ексголова СБУ, ексначальник Головного управління розвідки Міноборони України, ексзаступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, доктор технічних наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Надзвичайний і Повноважний Посол України, генерал – полковник Ігор Смешко прокоментував питання можливого російського вторгнення на територію України.

За його словами, провальна кадрова політика чинної влади нашої держави призвела до того, що у вищому військово-політичному керівництві України майже немає людей з вищою профільною освітою.

Про це Ігор Смешко сказав в авторській програмі “ХАРД З ВЛАЩЕНКО”.

Натомість, переконаний політик, на сьогодні потрібно, аби РНБО вдень і вночі опрацьовувала питання конкретної воєнної загрози, яка нависла з боку Росії.

Зазначимо, Росія сконцентрувала понад 92 тис. військовослужбовців біля кордонів з Україною і готується атакувати до кінця січня–початку лютого.

“Резерви, скупчені Росією, кажуть, становлять близько 100 тисяч. Але повірте мені, що з врахуванням Повітряно-космічних сил РФ, (а ПКС РФ не порівняти з нашими ВПС України), при першому ударі ці 100 тисяч перетворяться у пів мільйона завдяки  можливості точково атакувати у ті частині, які вже оброблені Повітряно-космічними і ракетними військами”, – акцентував політик.

І наголосив, що вище воєнне керівництво нашої держави має тримати під контролем питання стратегічних маневрових резервів.

Також Ігор Смешко у програмі розповів про:

  • – роль Офісу Президента у справі вагнерівців;
  • – Чому не передаються матеріали першого етапу спецоперації у Гаагу?
  • – про провал кадрової політики влади; – про війну між воєнною розвідкою та СБУ. Президент повинен отримувати інформацію з альтернативних джерел; –
  • Вагнергейт – це козир Путіну перед перемовинами з Байденом;
  • – чи існує компроміс щодо Донбасу?
  • – ставлення Заходу до України. За нас ніхто воювати не буде;
  • – реформа СБУ; – часові паралелі історії та сьогодення; – як погіршився стан економіки України за останні 8 років? Що з цим робити?

Читайте також: