Україні для перемоги у війні проти Росії та деокупації своїх територій потрібна достатня кількість важкого озброєння. Також дуже важливими є політична підтримка від наших міжнародних партнерів та послідовна санкційна політика щодо агресора.
Ці три головні фактори озвучив президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю Financial Times, опублікованому на сайті глави держави. Він зазначив, що останнім часом спостерігається уповільнення деокупації українських населених пунктів, а подекуди є загроза наступу військ РФ.
“Просування вперед, деокупація наших територій залежить від потужної зброї, політичної підтримки Заходу та зрозумілої, потужної санкційної політики. Це залежить не тільки від об’єднання нашого народу, влади та Збройних сил України. Бажання (перемогти. – Ред.) у нас більше, але техніки менше. Тому ми не можемо потужно просуватися вперед. Це вкрай важлива позиція, вихід із глухого кута”, – заявив Зеленський.
Президент зазначив, що окремі країни Заходу намагаються взяти на себе роль посередника у переговорах між Україною та Росією та водночас шукають способи продовжувати вести бізнес із російською стороною. Проте, як додав Зеленський, “не може бути розмов, якихось домовленостей без України за нашою спиною”.
Ексклюзивні новини у нашому Телеграм-каналі! ! Приєднуйтесь! https://t.me/pika_net_ua
“Не може бути очікувань тих чи інших лідерів деяких країн щодо того, що ми послабимо наші позиції. Мовляв, треба ще почекати, ми будемо виснажені економічно, інфраструктурно, у нас буде дефіцит грошей, дефіцит пального, і тоді, як вони кажуть, Україна буде “зговірливою”, – додав президент.
Більше ексклюзивних новин читайте за посиланням:
- «Самовпененість України» і «недовіра до Зеленського»: чому Німеччина не хоче постачати Україні танки?
- Як можлива відставка Джонсона вплине на Україну? – думка експерта
- «Третя світова війна вже почалась»: чи не «загубиться» у ній Україна?
- Допомогти українцям: як італієць в час війни організовує підприємство в Україні
- Союзники повинні допомогти ЗСУ вирівняти військовий потенціал з армією рф: Романенко
- Чи хочуть українські біженці додому?