Жданов розповів, чи втрутиться Британія у російсько-українську війну?

Новий командувач британської армії Патрік Сандерс заявив своїм військам, що вони мають «знову приготуватися до бою в Європі», щоб перемогти сили російського диктатора владіміра путіна.

«Сьогодні вкрай необхідно створити армію, здатну боротися разом із нашими союзниками та перемогти Росію у бою. Ми — покоління, яке має знову підготувати армію до війни в Європі», — сказав він. Ясна річ, такі слова викликали логічне питання: чи планує Британія напряму втручатись у цю війну на боці України?

Військовий експерт Олег Жданов розповів, чи вступить Британія у війну проти росії та що для цього потрібно.

Про це він розказав у ексклюзивному коментарі для ІА «ПІКА».

  • Що означає така заява Патріка Сандерса?

Війна, яку розв’язала росія на території України, стала тригером для того, щоб усі держави світу підсилили власні армії. Тобто, влада цих держав має дати поштовх своїм економікам, аби модернізувати і покращити власне військо. Війна завжди підштовхує економіку на позитивні зміни: є нові замовлення, з’являється виробництво, а це гроші, робочі місця та внутрішній валовий продукт. Все це – величезні прибутки.

Зверніть увагу на конфлікт німецької влади та їхніх виробників зброї: останні постійно виступають за надання Україні всього, що ми просимо. Вони просто розуміють, що якщо Німеччина віддасть свою зброю, то її запаси треба буде поповнити, а це означає величезні державні замовлення, заробітки і так далі. Тому всі держави намагаються цю ситуацію з війною використати на свою користь в економічному плані. Якщо після цієї заяви на британську армію виділять додаткові кошти, від цього виграють усі британці.

  • Чи втрутиться Британія в цю війну?

Ексклюзивні новини у нашому Телеграм-каналі! ! Приєднуйтесь! https://t.me/pika_net_ua

Великобританія, як і всі держави-члени Північноатлантичного альянсу, будуть усіма силами намагатись не втручатись у російсько-український конфлікт. Джо Байден чітко сформулював позицію НАТО щодо цієї війни і всі ці країни будуть намагатись утримувати максимальну дистанцію від прямої участі. Справа у тому, що втручання у цю війну будь-якої країни, яка є учасником НАТО, зробить її світовою. Тоді рівень перемовин щодо її врегулювання – це рівень світових лідерів, чого дуже не хочуть допустити Штати та інші країни «Великої сімки». Тому я вважаю, що Британія не втрутитись, а просто буде нас підтримувати, як вона це робить сьогодні.

Більше ексклюзивних новин читайте за посиланням: