Прем’єр-міністр Угорщини Петер Мадяр заявив, що призначений за часів Орбана генпрокурор країни невдовзі добровільно піде у відставку .
Про це повідомляє HVG.
На уточнююче запитання, чи це якось пов’язано зі скандалом із затриманням інкасаторів українського “Ощадбанку”, Мадяр відповів, що це “може бути пов’язано”.
17 червня Мадяр заявив, що доручив генпрокурору почати розслідування щодо захоплення українських інкасаторів та коштів “Ощадбанку” у березні 2026 року.



