Свириденко очолить українську делегацію у Гданську на Конференції з відновлення України

Президент Володимир Зеленський не поїде до польського Гданська на конференцію з відновлення України, українську делегацію очолюватиме прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.

Про це повідомила прем’єрка Свириденко.

До складу української команди на Конференції увійдуть представники українського бізнесу, керівники державних компаній, представники наших громад з усієї країни та звісно урядовці й парламентарі.

Прем’єрка зазначила, що за підсумками заходу очікують “конкретних домовленостей, які спрацюють на обороноздатність й стійкість України та розширять економічне співробітництво з партнерами”.

Очікується підписання низки важливих угод з міжнародними партнерами, зокрема щодо безпеки, економічного розвитку та енергетики.
“Багато заходів різного рівня, які мають посилити і Україну, і Польщу, і всіх наших партнерів та Європу”, – заявила вона.