Куди “зникли” засідання переговорних груп України та рф? Політолог назвав причину

Керівник Центру військово-правових досліджень, член політради партії «Сила і Честь» та політексперт Олександр Мусієнко розповів, чому на сьогодні «притихли» переговорні групи України та росії.

Про це він сказав у коментарі ІА «ПІКА».

«Ми не бачимо жодних ініціатив з російського боку, аби вони хотіли обговорювати певні поступки на українські вимоги. Також не бачимо на сьогодні бажання рф переводити цю агресивну війну у політико-дипломатичне русло», – зазначив він.

І додав: «Крім того, зараз на території України тривають інтенсивні бойові дії і за таких умов вести перемовини можна буде тільки після того, як, наприклад, російська сторона зазнає серйозних і вагомих втрат. І це зменшить її агресивні амбіції, відповідно росіяни будуть вимушені шукати якісь виходи для себе. При цьому це посилить істотно позиції української сторони переговорні».

Проте зараз, за словами експерта, немає жодного бажання у росіян йти на поступки. Причому глобально зараз усі переговори тривають на полі бої.

Ексклюзивні новини у нашому Телеграм-каналі! Приєднуйтесь! https://t.me/pika_net_ua

«Та й для України є сенс вести переговори, якщо рф готова вивести свої війська з нашої території і припинити проти нас війни», – резюмував Мусієнко.

Більше ексклюзивних новин читайте за посиланням: