Замість наведення ладу у системі нацбезпеки і оборони проводяться “політичні танці” – Ігор Смешко

Україна не взяла із ситуації зі спецоперацію по затримці бойовиків російського ППК «Вагнер» всіх можливих вигод: невідворотність покарання не реалізовується, ще й маємо розголошення державної таємниці.

Натомість розвідники і їхні родини ризикують своїм життям, адже ми маємо справу з ворогом, який нічого не забуває і адекватно відповідає.

Про це розповів голова політичної партії «Сила і Честь», ексголова СБУ, ексначальник Головного управління розвідки Міноборони України, ексзаступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, доктор технічних наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Надзвичайний і Повноважний Посол України, генерал – полковник Ігор Смешко в ефірі ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера”, коментуючи ситуацію навколо спецоперації по затримці бойовиків російського ППК «Вагнер».

“Честь і хвала розвідникам, які проводили цю операцію, але чому до цього часу не реалізується ця інформація через Генпрокуратуру у відповідні міжнародні інстанції?”, – запитав політик.

І додав, що натомість навколо вище згаданої ситуації у країні тривають “політичні танці”, замість відновити систему керованості державою у сфері оборони і безпеки.

Також він заторнкув такі теми:

✅ організацію роботи спецслужб в державі,

✅ детально зрив операції по затримання вагнерівців,

✅ військову розвідку та розвідників,

✅ дотримання режиму таємності при плануванні та проведенні спецоперації,

а також

✅ відповідальність відповідних правоохоронних органів щодо не використання інформації добутої під час першої фази спецоперації.

Читайте також: