План Джонсона з порятунку України: для Заходу місія здійсненна?

Днями прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон запропонував Заходу план з чотирьох пунктів через затяжну війну в Україні.

Політтехнолог Тарас Загородній розповів у коментарі ІА «ПІКА», наскільки реалістичним для виконання є цей план.

Зазначимо: за словами Джонсона, західні партнери України повинні виконати чотири пункти для того, аби допомогти нашій державі вистояти і перехопити ініціативу.

По-перше, Захід повинен забезпечити Україну всім необхідним озброєнням, боєприпасами, спорядженням та навчанням. По-друге, Захід повинен допомогти Україні зберегти стабільність своїх державних інститутів фінансовою допомогою. По-третє, забезпечити суходолом маршрути для експорту українського продовольства. По-четверте, Британія спільно із союзниками повинна розблокувати українські морські порти та допомогти негайно вивезти 25 мільйонів тонн пшениці й кукурудзи.

«Чесно кажучи, Україні достатньо підтримки Британії і США. Всі інші країни частіше використовуються американцями у якості транзитних країн, аби напряму не передавати зброю нашій державі. От, наприклад, протикорабельні ракети «Гарпун» нам офіційно передала Данія, але вони ж американські. Тому реально на сьогодні нам достатньо цих двох країн, аби вибудовувати армію нового зразка», – зауважив Загородній.

Ексклюзивні новини у нашому Телеграм-каналі! ! Приєднуйтесь! https://t.me/pika_net_ua

І додав: «Джонсон як лідер великої європейської країни запропонував досить конкретний план. Де-факто нам перебудовують армію вже за НАТівським зразком: навчання, зброя тощо. У Британії ясне мислення, хоча і свій інтерес у цьому: вони хочуть мати значний вплив у Європі та  відстоювати свої інтереси. І це на противагу Італії, Франції та Німеччині у яких зовсім інші інтереси і з українськими вони не збігаються. Адже в еліт цих країн було спокійне життя: вони дерибанили корупційні російські гроші, працювали у якості проросійських агентів, а українці «зіпсували» їм це солодке життя.

Тому план, який запропонував Джонсон, правильний, дуже добрий і сподіваюсь він буде реалізований», – резюмував політтехнолог.

Більше ексклюзивних новин читайте за посиланням: