Чи приїде Орбан з візитом в Україну? Експерт вказав на нюанси

Політтехнолог Тарас Загородній розповів, чи погодиться прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан приїхати в Україну з візитом.

Про це Загородній розповів у коментарі ІА «ПІКА».

Зазначимо: Президент України Володимир Зеленський у вівторок провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном, у якій запросив останнього відвідати Україну.

«Важко сказати, чи погодиться Орбан приїхати в Україну, адже відносини з ним вибудовувати складно з різних причин.

Тут варто розуміти: сама така позиція Угорщини щодо України виникла не випадково: наша сусідка не стільки проросійська, хоча тут присутня і корупційна складова в залежності він нафти і газу рф. Угорщина, як і росія, – реваншистська країна, яка вона досі страждає постімперським синдромом та результатами Тріанонського миру (Тріанонський договір — мирний договір, укладений 4 червня 1920 року між союзними державами Антанти у Першій світовій війні та Королівством Угорщина. Остання погодилася на значні обмеження та втрату територій, у тому числі Закарпаття та усієї Словаччини на користь Чехословацької республіки. У 1920-1930-х pp. угорські ревізіоністські кола домагалися скасування Тріанонського договору і повернення втрачених земель до «Великої Угорщини» – ред.), коли вони втратили 2/3 своїх історичних земель», – уточнив експерт.

Ексклюзивні новини у нашому Телеграм-каналі! ! Приєднуйтесь! https://t.me/pika_net_ua

І додав: «Тому Угорщина досі хоче дестабілізації ситуації в Європі, аби приєднати ці території. Вони навіть у Другу Світову війну угорці вступили на боці Гітлера, адже він пообіцяв, що поверне їм їхні втрачені історичні землі – а це ж більша частина Румунії, Закарпаття тощо».

Більше ексклюзивних новин читайте за посиланням: